قابل توجه ارائه دهندگان مقالات - صفحه نخست

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قابل توجه ارائه دهندگان مقالات

قابل توجه ارائه دهندگان مقالات


با سلام و احترام، به اطلاع می رساند با توجه به اینکه کنفرانس فیزیک امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا بصورت مجازی برگزار می شود و ارائه سخنرانی ها و پوسترها بصورت آنلاین با استفاده از نرم افزار Adobe Connect صورت می پذیرد بنابراین حضور ارائه دهنده ی مقاله در زمان ارائه ی مقاله الزامی است اما به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی در فرآیند برگزاری کنفرانس به دلیل مشکلات احتمالی ناشی از شبکه اینترنتی و یا عدم اتصال به هنگام سخنرانی یا ارائه پوستر ضروری است که فایلهای درخواستی  زیر را به واتس آپ شماره تلفن 9032672367  و یا به آدرس ran.phy.conf99@gmail.comi حداکثر تا تاریخ 25مرداد ۱۳۹۹ ارسال نمایند. این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

 1. فایل ارائه همه مقالات شفاهی و پوستر به صورت فایل ویدئویی با فرمتMP4  تهیه شود . محدودیت زمانی ۱5 دقیقه و حجم ۲۵ مگابایت برای نشست‌های شفاهی و ۵ دقیقه و ۱۵ مگابایت برای پوسترها در نظر گرفته شده است. لازم است نویسندگان در هنگام تهیه فایل ویدئویی با کیفیت قابل قبول این محدودیت‌ها را درنظر بگیرند .
 2. فایل PDF پاورپوینت مقاله های شفاهی.
 3. فایل PDF پوستر برای مقاله هایی که بصورت پوستر پذیرفته شده اند.

تذکر: به خاطر پرهیز از بروز مشکلات احتمالی هنگام ارئه آنلاین مقالات شفاهی،  نظیر بهم ریختگی فایل پاورپوینت  پیشنهاد می شود از فایل PDF پاورپوینت استفاده شود.

هنگام ارسال فایلهای بالا  شماره  مقاله و روز ارائه مقاله درج شود.

توجه1:  از قبل آخرین نسخه نرم افزار Adobe Connect دانلود و آن را روی لب تاب یا کامپیوتر شخصی نصب نمایید. و برای ارائه مقاله خویش ترجیحا از لب تاپ و کامپیوتر شخصی استفاده کنید. و از ارائه با گوشی تلفن همراه بپرهیزید.

توجه 2:  با توجه اینکه کیفیت ارائه شما تا حد زیادی به سرعت اینترنت بستگی دارد سعی کنید هنگام ارائه در جایی مانند دانشگاه که سرعت اینترنت بالا می باشد، انجام دهید.

توجه3: با استفاده از نرم افزارهای ساده‌ تولید فایل ویدئویی از جمله Camtasia، Bandicam، ZD Soft Screen Recorder و ... اقدام به ضبط و آماده‌سازی فایل ارائه مقاله نمایید. فایل ویدئویی باید به فرمت MP4 بوده و از کیفیت قابل قبول برخوردار باشد، نویسندگان محترم میتوانند از هر روش دلخواهی برای تولید آن استفاده نمایند. توجه نمایید فقط فایلهای ارائه با فرمت MP4 قابل قبول هستند.

توجه4:  در صورت نیاز به کاهش حجم فایلهای ویدیویی، نویسندگان می‌توانند از نرم افزارهای تبدیل فایلهای ویدئویی مانند HandBrake (https://handbrake.fr) و یا هر نرم‌افزار مشابه دیگر استفاده نمایند تا محدودیت حجم 25 مگابایت برای نشست‌های شفاهی و 15 مگابایت برای پوسترها را رعایت نمایند.

 • لینک دریافت نرم افزار Camtasia:

https://soft98.ir/multi-media/screen-capture/680-camtasia-studio.html

 • آموزش استفاده از نرم افزار Camtasia برای ضبط و تولید ویدئو:

https://tml-manager.ir/camtasia-screen-recorder/ 

 • لینک دریافت نرم افزار Bandicam:

https://soft98.ir/multi-media/screen-capture/14365-bandicam.html

 • آموزش استفاده از نرم افزار Bandicam برای ضبط و تولید ویدیو:

https://www.sarzamindownload.com/contents/6017/

 • لینک دریافت نرم افزار ZD Soft Screen Recorder:

https://soft98.ir/multi-media/screen-capture/14881-ZD-Soft-Screen-Recorder.html

 • آموزش استفاده از نرم افزار ZD Soft Screen Recorder برای ضبط و تولید ویدیو:

https://www.sarzamindownload.com/contents/6242/

 • لینک دریافت نرم افزار HandBrake: 

https://handbrake.fr

 • آموزش کاهش حجم فایلهای ویدئویی با استفاده از نرم افزار HandBrake:

https://farnet.io/1396/07/192159/how-to-use-handbrake